Flexible LED Cabinet P3.91 4500nits Rear Maintenance Push Pull Lock for Curved Wall Display
Detalhes do produto:
| Lugar de origem: | China |
| Marca: | CHARMING |
| Certificação: | CE,ROHS,LVD,EMC,CB,BIS,UL |
| Número do modelo: | P3.91 |
Condições de Pagamento e Envio:
| Quantidade de ordem mínima: | 1 |
|---|---|
| Preço: | Negociável |
| Detalhes da embalagem: | Caixa de papelão, caixa de madeira, caixa de voo |
| Tempo de entrega: | 30 dias úteis após o pagamento |
| Termos de pagamento: | T/T,L/C,Western Union,Paypal,Dinheiro |
| Habilidade da fonte: | 500 unidades por semana |
|
Informação detalhada |
|||
| Nível de proteção: | IP65 | Taxa de atualização: | 7680Hz |
|---|---|---|---|
| Padrão LED: | SMD1921 | Nível cinza: | 14-16 bit |
| Ângulo de visão: | 120° | Densidade de pixels: | 65536 |
| Destacar: | Flexible LED cabinet P3.91 4500nits,Rear maintenance LED display push pull lock,Curved wall rental LED display |
||
Descrição de produto
Flexible LED Cabinet P3.91 4500nits Rear Maintenance Push Pull Lock for Curved Wall Display
Flexible LED Cabinet P3.91 4500nits Rear Maintenance Push Pull Lock for Curved Wall Display
| Pixel Pitch | 3.91mm |
| Cabinet Weight | 7.9kg |
| Working temperature |
-20~60℃ |
| Refresh rate | 7680Hz |
| Maintenance | Front & Rear |
| Max. Power | 200W |
Product Features
-
8 cabinets minimum form a circle with 1270mm length
-
Push‑down unlock / pull‑up lock for quick arc adjustment
-
Inner arc and outer arc locking for concave and convex bending
-
Rear maintenance keeps visible surface seamless and clean
-
Anti‑drop lock prevents module falling during bending
Product Gallery
Deseja saber mais detalhes sobre este produto



