7.5kg Right Angle LED Cabinet P3.91 4000nits IP65 Front Rear Maintenance for Building Corner Splicing
Detalhes do produto:
| Lugar de origem: | China |
| Marca: | CHARMING |
| Certificação: | CE,ROHS,LVD,EMC,CB,BIS,UL |
| Número do modelo: | P3.91 |
Condições de Pagamento e Envio:
| Quantidade de ordem mínima: | 1 |
|---|---|
| Preço: | Negociável |
| Detalhes da embalagem: | Caixa de papelão, caixa de madeira, caixa de voo |
| Tempo de entrega: | 30 dias úteis após o pagamento |
| Termos de pagamento: | T/T,L/C,Western Union,Paypal,Dinheiro |
| Habilidade da fonte: | 500 unidades por semana |
|
Informação detalhada |
|||
| Nível de proteção: | IP65 | Taxa de atualização: | 7680Hz |
|---|---|---|---|
| Temperatura de trabalho: | -20 ~ 60 ℃ | Modo de digitalização: | 1/16Scan |
| Vida útil: | ≥50.000 horas | Densidade de pixels: | 65536 |
| Destacar: | 7.5kg right angle LED cabinet,P3.91 LED display for building corner,4000nits IP65 rental LED display |
||
Descrição de produto
7.5kg Right Angle LED Cabinet P3.91 4000nits IP65 Front Rear Maintenance for Building Corner Splicing
7.5kg Right Angle LED Cabinet P3.91 4000nits IP65 Front Rear Maintenance for Building Corner Splicing
| Pixel Pitch | 3.91mm |
| Brightness | 4000CD/m² |
| Cabinet Weight | 7.5 kg |
| Grey level | 14-16 bit |
| Max. Power | 200W |
| Maintenance | Front & Rear |
| View angle | 120° |
Product Features
-
Ultra‑light 7.5kg for corner structural load reduction
-
Right angle eliminates dark gaps at building corners
-
Activity positioning pin supports whole cabinet replacement
-
Replace only damaged unit without touching good ones
-
Semi‑automatic corner guard for faster handling
Product Gallery
Deseja saber mais detalhes sobre este produto



