CH-Pro Series Indoor P2.604 Fine Pitch Flexible LED Cabinet 140 Degree Wide Angle for Luxury Retail
Detalhes do produto:
| Lugar de origem: | China |
| Marca: | CHARMING |
| Certificação: | CE,ROHS,LVD,EMC,CB,BIS,UL |
| Número do modelo: | P2.604 |
Condições de Pagamento e Envio:
| Quantidade de ordem mínima: | 1 |
|---|---|
| Preço: | Negociável |
| Detalhes da embalagem: | Caixa de papelão, caixa de madeira, caixa de voo |
| Tempo de entrega: | 30 dias úteis após o pagamento |
| Termos de pagamento: | T/T,L/C,Western Union,Paypal,Dinheiro |
| Habilidade da fonte: | 500 unidades por semana |
|
Informação detalhada |
|||
| Distância entre pixels: | 2,604 mm | Nível de proteção: | IP42 |
|---|---|---|---|
| Temperatura de trabalho: | -20 ~ 40 ℃ | Máx. Poder: | 100 W |
| Brilho: | 600-800CD/m² | Taxa de atualização: | 7680Hz |
| Destacar: | P2.604 flexible LED cabinet,indoor fine pitch LED display,luxury retail LED screen |
||
Descrição de produto
CH-Pro Series Indoor P2.604 Fine Pitch Flexible LED Cabinet 140 Degree Wide Angle for Luxury Retail
CH-Pro Series Indoor P2.604 Fine Pitch Flexible LED Cabinet 140 Degree Wide Angle for Luxury Retail
| Pixel Pitch | 2.604mm |
| Brightness | 600-800CD/m² |
| Protection Level | IP42 |
| Refresh Rate | 7680Hz |
| Life span | ≥50000 Hours |
| View angle | 140° |
| Maintenance | Front maintenance |
| Max. Power | 100W |
Product Features
-
2.604mm fine pitch for high‑density indoor 4K display
-
140° wide angle ensures clear image from side viewing positions
-
Front‑only maintenance allows zero rear clearance installation
-
Push‑down unlock / pull‑up lock for quick arc adjustment
-
8 cabinets minimum form a circle with 1270mm length
Product Gallery
Deseja saber mais detalhes sobre este produto



